x
İletişim Formu

Soğuksu Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:111 45600 Alaşehir/MANİSA
Telefon : +90 (236) 653 10 61
Fax : +90 (236) 654 38 10
E-Mail :
Alaşehir
 
E-Posta Duyuru
Alaşehir Ticaret Ve Sanayi Odası İle İlgili Duyurulardan Haberdar Olabilmek İçin E-Mail Listemize Katılın
 
Etkinlik Takvimi
 
 
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Alaşehir Tanıtım Videosu
 
 
 
 
28.02.2018   İMALAT YAPAN ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR

İMALAT YAPAN ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR

Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nın destekleriyle Savunma Sanayinin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, 15-16 Mart 2018 tarihlerinde, İzmir'de tüm sektörlere açık Ege Bölgesi Savunma Sanayi & Tedarikçi Zirvesi yapılacaktır.

İşletmelerin savunma sanayi firmalarına malzeme ve hizmet üretmeleri, direkt satış ve anlaşma yapabilmesi, tedarikçi olabilmesi için 2 gün süresince 15’er dakikalık Savunma Sanayi Firması & Tedarikçi B2B İş Görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Zirveye Aselsan, Havelsan, Roketsan, TUSAŞ (TEİ) Kamu Orijinli Savunma Sanayi Firmaları ve BMC, FNSS, Otosan özel sektör savunma sanayi firmalarının tedarikçi ve satın alma yetkilileri katılacaklardır. 

Ege Bölgesi öncelikli, başta otomotiv, makine imalat, metal maden, petrokimya, inşaat, tekstil, elektronik, yazılım ana ve yan sanayi dahil tüm sektörlerde malzeme imalatı ve hizmet üreten firmaların, savunma sanayi firmalarına tedarikçi olma imkanı sağlanacaktır. 

İşletmeler, B2B iş görüşmelerinde savunma sanayi firmalarına projelerini ve üretim önerilerini de direkt sunabilecektir.

Firmalar,

https://www.savunmasanayizirve.org

internet sitesi üzerinden zirveye kayıt yaptırabileceklerdir.

 

 

Bugün 11 Kişi Toplam 7409 Kişi